Teen Vogue

4. února 2009 v 15:20 | Iva501 |  Magazines
Demi Lovato nechává Jonas Brothers, kvůli její nové show Sonny With A Chance.

Když se Demi Lovato zmíní, že si právě koupila dům v Los Angeles, je těžké nebýt ohromený. Je konec konců jen 16 let stará. Ale její role v Camp Rock, protiklad Jonas Brothers, už společně s jejím prvním albem Don't Forget zajistilo její status mezi partou teen-hvězd. "Je to šílené," říká Demi na její pozoruhodný, rozsáhlý úspěch. "Teď napříč zemí znají lidi moje jméno." Rychle stoupající superstar dokonce dostala šanci zazpívat národní hymnu na NFL hře na Den Díkůvzdání v Texasu. "Nejsem moc velký fotbalový fanoušek," prozrazuje, "ale jsem fanoušek Dallas Cowboys." (S matkou, bývalou roztleskávačkou tohohle týmu, jak by taky mohla nebýt?)

Tenhle měsíc si krade reflektory malé obrazovky v nové sérii Sonny With A Chance, která se právě vysílá na Disney Channel, pojednává o průměrné dívce snažící se přizpůsobit a vymanit se z neznáma, aby hrála, no, v nové televizní sérii. "Moje první vášeň je muzika, protože mi to přijde přirozené," říká Demi. "Herectví je hobby." Možná, ale stává se to jejím povoláním.

S filmem Princess Protection Program, který vychází tohle léto a bude v něm hlavní atrakcí s její blízkou přítelkyní a kolegyní "další Miley" Selenou Gomez (se kterou Demi vyrostla v Texasu) a s blížícím se Camp Rock 2, to nevypadá jako by tenhle fenomén mladých měl volnou chvilku. Ale Demi, která hraje na piano i na kytaru, prozrazuje, že má ještě další projekt: naučit se hrát perfektně na bubny. "Bubeník v mojí kapele mě naučil, jak udržet rytmus," připouští, "ale ještě bych se v tom ráda zlepšila." Jestli byl minulý rok nějakou předzvěstí, nemělo by jí to trvat moc dlouho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama